O spoločnosti

Vitajte v ADELL SK

Spoločnosť ADELL SK bola založená dňa 15.3.2006 ako dcérska spoločnosť ADELL Tradingu kvôli zlepšeniu starostlivosti o slovenských zákazníkov. Od materskej spoločnosti prevzala všetky bohaté skúsenosti a stala sa tak na Slovensku jednou z najvýznamnejších spoločností zaoberajúcich sa distribúciou výherných prístrojov.

Hlavný predmet činnosti spoločnosti ADELL SK je predaj výherných hracích prístrojov a videoterminálov. Spoločnosť ponúka i dlhodobý prenájom týchto výherných prístrojov a terminálov. Pre všestrannú podporu zákazníkov zaisťuje ADELL SK aj servis ponúkaných produktov.

Podstatná zmena nastala v roku 2012, keď sa spoločnosť APEX SK premenovala na ADELL SK a prestala byť výhradným distribútorom značky APEX pre slovenský trh a rozšírila svoje produkty o ďalšie značky.

V roku 2012 spoločnosť začala distribuovať od svojej dcérskej spoločnosti ADELL Tradingu úplne nový paket hier ADELL, ktoré prinášajú celkom novú dimenziu na poli herného priemyslu. Zákazníci si môžu objednávať aj samostatné KITY z paketom hier ADELL.